Atol 0.3.5 - en to pl translation catalogue (149 entries)

en:   Filter: %s
pl:   Filtr: %s

en: %d of %d file(s) selected (%s)
pl: %d z %d plik(ów) zaznaczone (%s)

en: %s is read only! Delete?
pl: %s jest tylko do odczytu! Skasować?

en: %u bytes
pl: %u (bajty)

en: &Advanced
pl: &Zaawansowane

en: &File
pl: &Plik

en: &Help
pl: &Pomoc

en: &View
pl: &Widok

en: Abort
pl: Przerwij

en: About
pl: O programue

en: Add
pl: Dodaj

en: Age
pl: Wiek

en: All
pl: Wszystkie

en: Allow single instance
pl: Zezwalaj na jedno uruchomienie

en: Another Atol instance detected, aborting.
pl: Wykryto inne uruchomienie Atol, przerywanie.

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archive:
pl: Archiwum:

en: Archiver does not support this operation!
pl: Program kompresujący nie obsługuje tej operacji!

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Bookmark manager
pl: Menedżer zakładek

en: Both title and path must be filled!
pl: Musisz podać tytuł i ścieżkę!

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter

en: Choose date
pl: Określ datę

en: Compare directories	Shift+F2
pl: Porównaj katalogi	Shift+F2

en: Compress file(s)
pl: Kompresowanie plików

en: Content
pl: Zawartość

en: Copy	F5
pl: Kopiuj	F5

en: Date
pl: Data

en: Delete all
pl: Skasuj wszystkie

en: Delete
pl: Skasuj

en: Deselect files
pl: Odznacz plik

en: Deselect	-
pl: Odznacz	-

en: Directory
pl: Katalog

en: E&xit
pl: Za&kończ

en: Edit file	F4
pl: Edytuj plik	F4

en: Equal panels	Ctrl+E
pl: Jednakowe panele	Ctrl+E

en: Error in packed file!
pl: Błąd w skompresowanym pliku!

en: Execute
pl: Uruchom

en: Failed to add bookmark!
pl: Dodanie zakładki nie powiodło się!

en: Failed to find associated application!
pl: Nie znaleziono powiązanej aplikacji!

en: Failed to rename!
pl: Zmiana nazwy nie powiodła się!

en: File search
pl: Szukanie pliku

en: File
pl: Plik

en: Filter files
pl: Filtr plików

en: Filter
pl: Filtr

en: Find text
pl: Znajdź tekst

en: From date
pl: Od daty

en: Go to
pl: Idź do

en: Group
pl: Grupa

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Invert
pl: Odwróć

en: Look in:
pl: Szukaj w:

en: Make directory	F7
pl: Utwórz katalog	F7

en: Move	F6
pl: Przenieś	F6

en: Name must not be empty!
pl: Nazwa musi mieć przynajmniej jeden znak!

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New directory name
pl: Nazwa nowego katalogu

en: No file selected!
pl: Nie zaznaczono pliku!

en: None
pl: Nic

en: Open prompt	Ctrl+F3
pl: Terminal	Ctrl+F3

en: Operation in progress ...
pl: Operacja w toku...

en: Operation
pl: Operacja

en: Options	Ctrl+O
pl: Opcje	Ctrl+O

en: Other
pl: Inni

en: Overwrite all
pl: Nadpisz wszystkie

en: Overwrite file?
pl: Nadpisać pliki?

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Owner
pl: Właściciel

en: Pack file	Alt+F5
pl: Kompresuj plik	Alt+F5

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Read
pl: Odczyt

en: Read-only archive!
pl: Archiwum tylko do odczytu!

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh	F2
pl: Odśwież	F2

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Restore last path
pl: Ostatni katalog

en: Resume
pl: Wznów

en: Search subdirectories
pl: Przeszukaj podkatalogi

en: Search
pl: Szukaj

en: Search: %s
pl: Szukani: %s

en: Search	Ctrl+F
pl: Szukaj	Ctrl+f

en: Select files
pl: Zaznacz pliki

en: Select	+
pl: Zaznacz	+

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: Set entry title
pl: Tytuł wpisu

en: Show hidden files
pl: Pokaż ukryte pliki

en: Show splash screen
pl: Pokaż splash screen

en: Show tip of day
pl: Pokaż poradę dnia

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip all
pl: Pomiń wszystkie

en: Skip
pl: Pomiń

en: Start at boot time
pl: Przy starcie programu

en: Startup
pl: Uruchomienie

en: Swap panels	Ctrl+U
pl: Zmień panele	Ctrl+U

en: The two directories look identical!
pl: Katalogi wyglądają identycznie!

en: This will overwrite existing bookmark with same title!
    Proceed?
pl: Istniejąca zakładka o pobobnym tytule zostanie nadpisana!
    Kontynuować?

en: Tip of Day
pl: Porada dnia

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To date
pl: Do daty

en: Unpack to temp and execute this file?
pl: Rozpakować do katalogu tymczasowego i uruchomić?

en: Untitled
pl: beznazwy

en: Warning
pl: Uwaga

en: Write
pl: Zapis

en: bytes
pl: bajty

en: days
pl: dni

en: hours
pl: godziny

en: months
pl: miesiące

en: weeks
pl: tygodnie

en: years
pl: lata

en: Ext
pl: Rozsz.

en: &Language
pl: &Język

en: No selection!
pl: Brak zaznaczenia!

en: Do you want to delete selected items?
pl: Czy chcesz przenieść zaznaczone elementy?

en: You cannot copy a file to itself!
pl: Pliki docelowy i źródłowy muszą być różne!

en: You cannot copy directory into its own subdirectory!
pl: Nie można przekopiować katalogu do jego podkatalogu!

en: You cannot move a file to itself!
pl: Pliki docelowy i źródłowy muszą być różne!

en: You cannot move directory into its own subdirectory!
pl: Nie można przenieść katalogu do jego podkatalogu!

en: Directory %s is not empty! Delete?
pl: Katalog %s nie jest pusty! Usunąć?

en: File %s already exists!
pl: Plik %s już istnieje!

en: Failed to overwrite %s!
pl: Nadpisanie %s nie powiodło się!

en: About Atol
pl: O Atol

en: Atol file manager v%s
pl: Menedżer plików Atol v%s

en: Atol help file not found!
pl: Nie znaleziono pliku pomocy!

en: Attr
pl: Atrybut

en: Close
pl: Zamknij

en: File %s already exists. Overwrite?
pl: Plik %s już istnieje. Nadpisać?

en: File with that name already exists!
pl: Plik o tej nazwie juĹź istnieje!

en: Help	F1
pl: Pomoc	F1

en: Name
pl: Nazwa

en: New file name
pl: Nazwa pliku

en: Next
pl: Naprzód

en: Overwrite %s ?
pl: Nadpisać %s ?

en: Path
pl: Ścieżka

en: Previous
pl: Wstecz

en: Program settings
pl: Ustawienia programu

en: Refresh listing
pl: Odśwież listę

en: There is no free space on target drive
    to copy file %s.
    Aborting operation!
pl: Za mało miejsca na napędzie docelowym
    , żeby przekopiować plik %s.
    Przerywanie operacji!

en: Failed to move %s!
pl: Nie udało się przenieść %s!

en: Failed to copy %s!
pl: Nie udało się skopiować %s!

en: Add current dir
pl: Dodaj aktualny katalog

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: English
pl: Angielski

en: German
pl: Niemiecki

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Pack file	Ctrl+F5
pl: Kompresuj plik	Ctrl+F5

en: Unpack file	Ctrl+F9
pl: Rozpakuj plik	Ctrl+F9

en: You need to restart to set the new language.
pl: Musisz ponownie uruchomić program, żeby zmienić język.
