Atol - en to et translation catalogue (298 entries)

en: Bookmark manager
et: Järjehoidjate haldur

en: Path:
et: Otsingutee:

en: Title:
et: Pealkiri:

en: File
et: Fail

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Save
et: Salvesta

en: Both title and path must be filled!
et: Nii pealkiri kui ka otsingutee peavad olema täidetud!

en: This will overwrite existing bookmark with same title!
    Proceed?
et: Toimuks olemasoleva järjehoidja ülekirjutamine sama pealkirjaga!
    Jätkata?

en: No entry selected!
et: Ühtegi kirjet pole valitud!

en: Copy Error
et: Kopeerimise viga

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip all
et: Jäta kõik vahele

en: Abort
et: Keeldu

en: Delete
et: Kustuta

en: Do not ask this anymore
et: Ära küsi seda enam

en: Delete All
et: Kustuta kõik

en: Skip All
et: Jäta kõik vahele

en: Move to trash
et: Tõsta prügikasti

en: Are you sure to delete following item(s)?
et: Oled sa kindel et soovid kustutada järgmise(d) kirje(d)?

en: Encrypt/decrypt
et: Krüpti/dekrüpti

en: Encrypt/decrypt the files using strong algorithm
et: Krüpti/dekrüpti failid kasutades tugevat algoritmi

en: Delete _original files
et: Kustuta _algfailid

en: _Encrypt
et: _Krüpti

en: _Decrypt
et: _Dekrüpti

en: Please type the password
et: Palun tipi parool

en: Modifying/Executing of files in nested archives is not supported.
et: Arhiivis olevate failide muutmine/käivitamine ei ole võimalik.

en: The file has been changed.
    
    Do you want to copy it back into the virtual file system?
et: Faili on muudetud.
    
    Soovid kopeerida ta tagasi virtuaalsesse failisüsteemi?

en: Error acessing the archive.
    
    Do you want to keep the temporary file?
et: Viga arhiivi pöördumisel.
    
    Soovid säilitada ajutist faili?

en: Replacing of the existing file failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
et: Olemasoleva faili asendamine ebaõnnestus.
    
    Soovid säilitada ajutist faili?

en: Inserting the modified file back into virtual filesystem failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
et: Muudetud faili tagasipanek virtuaalsesse failisüsteemi ebaõnnestus.
    
    Soovid säilitada ajutist faili?

en: Replacing of the existing file in the archive failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
et: Olemasoleva faili asendamine arhiivis ebaõnnestus.
    
    Soovid säilitada olemasolevat faili?

en: Setting target directory failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
et: Sihtkataloogi seadmine ebaõõnestus.
    
    Soovid säilitada ajutist faili?

en: Merge files
et: Liida failid

en: Merge file name:
et: Liida faili nimi:

en: Move Up
et: Liigu ülespoole

en: Move Down
et: Liigu allapoole

en: File Search
et: Faili otsing

en: Name:
et: Nimi:

en: Browse
et: Sirvi

en: Search subdirectories
et: Otsi alamkaustadest

en: General
et: Üldine

en: Find text:
et: Otsi teksti:

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Contents
et: Sisu

en: Size
et: Suurus

en: Attributes
et: Atribuudid

en: byte(s)
et: bait(i)

en: Size/attributes
et: Suurus/atribuudid

en: Path
et: Juurdepääsu tee

en: Search
et: Otsi

en: Stop
et: Peata

en: Search finished: %d items found
et: Otsing on lõppenud: leiti %d kirjet

en: %d items found
et: Leiti %d kirjet

en: Custom
et: Muganda

en: HD floppy 3,5" (1,44 MB)
et: Diskett 3,5" (1,44 MB)

en: Floppy (2,8 MB)
et: Diskett  (2,8 MB)

en: Iomega Zip (100 MB)
et: Iomega Zipi draiv (100 MB)

en: Iomega Zip (250 MB)
et: Iomega Zipi draiv  (250 MB)

en: Jaz disk (1 GB)
et: Jaz ketas (1 GB)

en: Jaz disk (2 GB)
et: Jaz ketas (2 GB)

en: Split file
et: Tükelda fail

en: Predefined sizes:
et: Eeldefineeritud suurused:

en: Custom size:
et: Kohandatud suurus:

en: Progress
et: Edenemine

en: Please wait ...
et: Palun oota ...

en: From:
et: Kellelt:

en: To:
et: Kellele:

en: File:
et: Fail:

en: Total:
et: Kokku:

en: File hash results
et: Faili tükeldamise tulemused

en: Hash
et: Tükelda

en: Select hash algorithm
et: Vali tükeldamise algoritm

en: Operation failed
et: Tegevus ebaõnnestus

en: Copy operation
et: Kopeerimise tegevus

en: Move operation
et: Liigutamise tegevus

en: Delete operation
et: Kustutamise tegevus

en: MkDir operation
et: MkDir tegevus

en: Rename operation
et: Ümbernimetamise tegevus

en: Pack operation
et: Pakkimise tegevus

en: Unpack operation
et: Lahtipakkimise tegevus

en: Encrypt operation
et: Krüptimise tegevus

en: Decrypt operation
et: Dekrüptimise tegevus

en: Split operation
et: Poolitamise tegevus

en: Merge operation
et: Ühedamise tegevus

en: Hash operation
et: Hakkimise tegevus

en: Connect operation
et: Ühendamise tegevus

en: Current size: %s / %s
    Current time: %s / %s (%s)
    Total size: %s / %s
    Total time: %s / %s (%s)
et: Praegune suurus: %s / %s
    Praegune aeg: %s / %s (%s)
    Suurus kokku: %s / %s
    Aeg kokku: %s / %s (%s)

en: You must restart Atol for this change to take effect!
et: Muudatuse jõustumiseks tuleb Atol taaskäivitada!

en: Options
et: Valikud

en: Start at logon
et: Käivita sisselogimisel

en: Maximize on startup
et: Maksimeeri käivitumisel

en: Allow single instance only
et: Luba vaid ühte töötavat programmi

en: Remember/restore panel paths
et: Pea meeles/taasta paneelide otsinguteed

en: Startup
et: Käivitumine

en: Language:
et: Keel:

en: Minimize to tray
et: Minimeeri süsteemisalve

en: Show file extension in a separate column
et: Näita faili laiendit eraldi tulbas

en: Text color:
et: Teksti värv:

en: Background color:
et: Tausta värv:

en: Selected Text color:
et: Valitud teksti värv:

en: Selected Background color:
et: Valitud tausta värv:

en: Display
et: Kuva

en: NC-like selection
et: NC-taoline valik

en: Refresh panels on window focus
et: Värskenda paneele akna fookuses

en: Editor
et: Redigeerija

en: Operation
et: Tegevus

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: _Overwrite
et: Kirjutada üle

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: S_kip all
et: Jä_ta kõik vahele

en: _Resume
et: Taa_sta

en: Re_name
et: Nimeta ü_mber

en: Cancel
et: Katkesta

en: Overwrite _all
et: Kir_juta kõik üle

en: Pack files
et: Paki failid kokku

en: Archive:
et: Arhiveeri:

en: _Move to archive
et: _Tõsta arhiivi

en: Saving site list will overwrite previous data! Save anyway?
et: Lehekülgede nimekirja salvestamine kirjutab üle eelmised andmed! Soovid ikka salvestada?

en: 0 - None
et: 0 - Puudub

en: 4 - HTTP proxy
et: 4 - HTTP proksi

en: 6 - "USER after logon"
et: 6 - "KASUTAJA peale sisselogimist"

en: 7 - OPEN ftp-host
et: 7 - AVA ftp-host

en: 8 - Transparent
et: 8 - Läbipaistev

en: 9 - USER ftp-user@ftp-host:ftp-port
et: 9 - KASUTAJA  ftp-user@ftp-host:ftp-port

en: 10 - USER proxy-user@ftp-host
et: 10 - KASUTAJA proxy-user@ftp-host

en: 11 - USER ftp-user@ftp-host proxy-user
et: 11 - KASUTAJA  ftp-user@ftp-host proxy-user

en: 12 - USER ftp-user@proxy-user@ftp-host
et: 12 - KASUTAJA ftp-user@proxy-user@ftp-host

en: Site Manager
et: Lehekülje haldur

en: Site name:
et: Lehekülje nimi:

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: User name:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Remote dir:
et: Kaugkataloog:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Account:
et: Konto:

en: Bypass proxy
et: Mine proksist mööda

en: Use passive mode
et: Kasuta passiivset režiimi

en: Use encryption
et: Kasuta krüptimist

en: TLSv1 (recommended)
et: TLSv1 (soovituslik)

en: encrypted data connections
et: krüptitud andmeühendused

en: List options:
et: Nimekirja valikud:

en: -l (force long format)
et: -l (jõuga pikk formaat)

en: -L (resolve links)
et: -L (jaga lingid osadeks)

en: -a (show hidden files)
et: -a (näita peidetud faile)

en: -T (complete time)
et: -T (täielik aeg)

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Site list
et: Lehekülgede nimekiri

en: Proxy type:
et: Proksi liik

en: Passive mode
et: Passiivne režiim

en: Proxy server
et: Proksiserver

en: Close
et: Sulge

en: Connect
et: Ühenda

en: Remote site list password
et: Kaugvõrgukohtade nimekirja parool

en: Failed to load site list!
et: Võrgukohtade loendi laadimine ebaõnnestus!

en: New site
et: Uus lehekülg

en: Site description is incomplete!
et: Saidi kirjeldus on ebatäpne!

en: No site selected!
et: Ühtegi saiti pole valitud!

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: Remove site
et: Eemalda sait

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Move up
et: Liigu ülespoole

en: Move down
et: Liigu allapoole

en: File %s is read only! Delete?
et: Fail %s on kirjutuskaitsega! Kustutada?

en: Directoy %s is not empty! Delete?
et: Kaust %s ei ole tühi! Kustutada?

en: Another Atol instance detected! Exiting!
et: Avastati teine töötav Atol! Sulgen programmi!

en: Network
et: Võrk

en: Failed to set: %s
et: %s seadmine ebaõnnestus

en: Add current directory
et: Lisa praegune kaust

en: Configure
et: Konfigureeri

en: Set entry title
et: Sea kirje pealkiri

en: Failed to add bookmark!
et: Järjehoidja lisamine ebaõnnestus!

en: Failed to set directory: %s!
et: Ei õnnestunud sättida kausta: %s!

en: Refresh
et: Värskenda

en: Copy
et: Kopeeri

en: Move
et: Liiguta

en: Make Directory
et: Tekita uus kaust

en: Open Terminal
et: Ava terminal

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Remote connection
et: Kaugühendus

en: Close connection
et: Sulge ühendus

en: Transfer mode
et: Ülekande režiim

en: Automatic
et: Automaatne

en: Text mode
et: Tekstirežiim

en: Binary mode
et: Binaarne režiim

en: Help
et: Abi

en: _File
et: _Fail

en: _Create File
et: _Uus fail

en: _View
et: _Vaade

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Make Directory
et: _Uus kaust

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Pack files
et: _Paki failid kokku

en: _Unpack files
et: P_aki failid lahti

en: _Quit
et: Lõp_eta

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: _Swap panels
et: V_aheta paneelid

en: _Equal panels
et: Võr_dsed paneelid

en: _Home dir
et: _Kodukataloog

en: Tool Bar
et: Tööriistariba

en: Command Line
et: Käsurida

en: Trace View
et: Jälitav vaade

en: Status Bar
et: Olekuriba

en: Show hidden files
et: Näita peidetud faile

en: _Selection
et: Vali_k

en: _All
et: _Kõik

en: _None
et: _Mitte ükski

en: _Invert
et: _Pööra ümber

en: _Select
et: _Vali

en: _Deselect
et: _Taasta valik

en: _Advanced
et: _Edasijõudnutele

en: _File Search
et: _Faili otsing

en: _Compare directories
et: _Võrdle kaustu

en: _Open Terminal
et: _Ava terminal

en: Calculate _Hash
et: Arvuta _tükeldamine

en: Encrypt/decrypt files
et: Krüpti/dekrüpti failid

en: _Options
et: Va_likud

en: _Help
et: _Abi

en: _About
et: _Teave

en: About Atol
et: Programmi info

en: The two directories look identical!
et: Kaks kausta paistavad identsetena

en: No selection!
et: Valik puudub!

en: No packer plugins available!
et: Pakkimise pluginad pole kättesaadavad!

en: No plugins available!
et: Ühtki pluginat pole saadaval!

en: Are you sure to unpack selected files?
et: Kas soovid tõesti valitud failid lahti pakkida?

en: Supported only for local files!
et: Ainult lokaalsed failid on toetatud!

en: No files selected!
et: Ühtegi faili pole valitud!

en: Cannot view files in virtual archive!
et: Failide vaatamine virtuaalses arhiivis pole võimalik!

en: File %s already exists in system temp directory. Overwrite?
et: Fail %s on juba süsteeni temp kataloogis olemas. Kirjutada üle?

en: Failed to overwrite the file!
et: Faili ülekirjutamine ebaõnnestus

en: Failed to unpack the file!
et: Faili lahtipakkimine ebaõnnestus!

en: Can view only local files!
et: Ainult lokaalseid faile saab vaadata!

en: Please select a file to view!
et: Palun vali fail mida vaadata!

en: You have reached maximum number of allowed remote connections!
    Close one of them and then try again!
et: Sa kasutad maksimaalset lubatud kaugühenduste arvu!
    Sulge neist üks ja proovi siis uuesti!

en: Failed to find remote site: %s!
et: Ei suudetud leida kaugsaiti: %s!

en: Can create only local files!
et: Tekitada saab ainult lokaalseid faile!

en: Name
et: Nimi

en: Ext
et: Faili laiend

en: Date
et: Kuupäev

en: Attr
et: Atr

en: Copy file(s)
et: Kopeeri fail(id)

en: Move file(s)
et: Liiguta fail(id)

en: Insert directory name
et: Sisesta kausta nimi

en: Invalid directory name!
et: Ebakorrektne kataloogi nimi!

en: Link can not be dereferenced!
et: Linki ei saa taasviidata!

en: Current path is not accessible!
et: Pragune juurdepääsutee pole kättesaadav!

en: Failed to rename %s
et: %s ümbernimetamine ebaõnnestus

en: Search: %s
et: Otsing: %s

en: %d/%d file(s) (%s/%s) selected
et: %d/%d fail(i) (%s %s-st) valitud

en: (Free %s of %s)
et: (Vaba %s %s -st)

en: Select files
et: Vali failid

en: Deselect files
et: Vabasta failid valikust

en: Filter list
et: Filtrite nimekiri

en: Untitled
et: Pealkirjastamata

en: You cannot copy a file to itself!
et: Sa ei saa kopeerida faili tema enda juurde!

en: You cannot copy directory into its own subdirectory!
et: Sa ei sa kopeerida kausta tema enda alamkausta!

en: Overwrite: %s
    %s byte,%s
    
    With file: %s
    %s byte,%s?
et: Ülekirjutada: %s
    %s baiti,%s
    
    Koos failiga: %s
    %s baiti,%s?

en: New file name
et: Uus faili nimi

en: File %s already exists!
et: Fail %s on juba olemas!

en: Failed to overwrite %s!
et: %s ülekirjutamine ebaõnnestus!

en: There is no free space on target drive
    to copy file %s.
    Aborting operation!
et: Puudub vaba ruum sihtkettal
    et kopeerida faili %s.
    Operatsioonist keeldumine!

en: Failed to copy %s!
et: %s kopeerimine ebaõnnestus!

en: Invalid file header (not encrypted with Atol)!
et: Paikapidamatu päis (krüpeeritud Atolit kasutamata)!

en: Invalid password!
et: Vale parool!

en: File decryption aborted!
et: Faili dekrüptimisest keelduti!

en: File %s already exists. Overwrite?
et: Fail %s on juba olemas. Kirjutada üle?

en: Failed to open output file!
et: Väljundfaili avamine ebaõnnestus!

en: Failed to open input file!
et: Sisendfaili avamine ebaõnnestus!

en: File encryption aborted!
et: Faili krüptimisest keelduti!

en: No Files to Merge....
et: Failid liitmiseks puuduvad...

en: Please select Files....
et: Palun vali failid...

en: File open error!
et: Faili avamise viga!

en: Error writing to File....
et: Viga faili kirjutamisel...

en: Restore
et: Taasta

en: Quit
et: Lõpeta

en: Failed to find terminal program!
et: Terminalprogrammi leidmine ebaõnnestus!

en: %u bytes
et: %u baiti

en: %u sec
et: %u sek

en: %u hours
et: %u tundi

en: %u days
et: %u päeva

en: Invalid proxy type!
et: Vale proksi liik!

en: Error writing list to file!
et: Viga loendi kirjutamisel faili!

en: Please enter correct password.
et: Palun sisesta õige parool.

en: You cannot move a file to itself!
et: Sa ei saa liigutada faili tema enda juurde!

en: You cannot move directory into its own subdirectory!
et: Sa ei saa liigutada kausta tema enda alamkausta!

en: File with that name already exists!
et: Sellise nimega fail on juba olemas!

en: Failed to move %s!
et: Ebaõnnestus liigutada %s!

en: Select All
et: Vali kõik

en: View
et: Vaade

en: Hex mode
et: Kuusteistkümmend režiim

en: Wrap text
et: Voldi teksti

en: File Viewer
et: Faili vaatur

en: Failed to open file!
et: Faili avamine ebaõnnestus!

en: Open File
et: Ava fail
