Atol - en to cs translation catalogue (288 entries)

en: Bookmark manager
cs: Správce záložek

en: Path:
cs: Cesta:

en: Title:
cs: Titulek:

en: File
cs: Soubor:

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odebrat

en: Save
cs: Uložit

en: Both title and path must be filled!
cs: Jméno souboru a cesta musí být vyplněny!

en: This will overwrite existing bookmark with same title!
    Proceed?
cs: Tímto dojde k přepsání existující záložku se stejným titulkem!
    POkračovat?

en: No entry selected!
cs: Není vybrán žádný vstup!

en: Copy Error
cs: Chyba při kopírování

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Skip all
cs: Přeskočit vše

en: Abort
cs: Přerušit

en: Delete
cs: Smazat

en: Do not ask this anymore
cs: Už se více neptat

en: Delete All
cs: Smazat vše

en: Skip All
cs: Přeskočit vše

en: Move to trash
cs: Přesunout do koše

en: Are you sure to delete following item(s)?
cs: Opravdu chcete smazat následující soubor(y)?

en: Encrypt/decrypt
cs: Šifrovat/dešifrovat

en: Encrypt/decrypt the files using strong algorithm
cs: Šifrovat/dešifrovat soubory s využitím silného algoritmu

en: Delete _original files
cs: Smazat _původní soubory

en: _Encrypt
cs: _Šifrovat

en: _Decrypt
cs: _Dešifrovat

en: Please type the password
cs: Prosím napište heslo

en: Modifying/Executing of files in nested archives is not supported.
cs: Editace/spouštění souborů ve vnořených archivech není podporováno.

en: The file has been changed.
    
    Do you want to copy it back into the virtual file system?
cs: Soubor byl změněn.
    
    Chcete jej zkopírovat zpět do virtuálního souborového systému?

en: Error acessing the archive.
    
    Do you want to keep the temporary file?
cs: Chyba při přístupu do archivu
    
    Chcete ponechat dočasný soubor?

en: Replacing of the existing file failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
cs: Nahrazení existujícího souboru selhalo.
    
    Chcete ponechat dočasný soubor?

en: Inserting the modified file back into virtual filesystem failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
cs: Vložení modifikovaného souboru zpět do archivu selhalo.
    
    Chcete ponechat dočasný soubor?

en: Replacing of the existing file in the archive failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
cs: Nahrazení existujícího souboru v archivu selhalo.
    
    Chcete ponechat dočasný soubor?

en: Setting target directory failed.
    
    Do you want to keep the temporary file?
cs: Nastavení cílového adresáře selhalo.
    
    Chcete ponechat dočasný soubor?

en: Merge files
cs: Spojit soubory

en: Merge file name:
cs: Jméno spojeného souboru:

en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

en: Move Down
cs: Přesunout dolů

en: File Search
cs: Hledat soubor

en: Name:
cs: Jméno:

en: Browse
cs: Prohlížet

en: Search subdirectories
cs: Prohledávat podadresáře

en: General
cs: Obecně

en: Find text:
cs: Hledat text:

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: Contents
cs: Obsah

en: Size
cs: Velikost

en: Attributes
cs: Atributy

en: byte(s)
cs: bytů

en: Size/attributes
cs: Velikost/atributy

en: Path
cs: Cesta

en: Search
cs: Hledat

en: Stop
cs: Zastavit

en: Search finished: %d items found
cs: Hledání dokončeno: %d položek nalezeno

en: %d items found
cs: %d položek nalezeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: HD floppy 3,5" (1,44 MB)
cs: Disketa 3,5" (1,44 MB)

en: Floppy (2,8 MB)
cs: Disketa (2,8 MB)

en: Split file
cs: Rozdělit soubor

en: Predefined sizes:
cs: Předdefinované velikosti:

en: Custom size:
cs: Vlastní velikost:

en: Progress
cs: Průběh

en: Please wait ...
cs: Prosím čekejte ...

en: From:
cs: Z:

en: To:
cs: Do:

en: File:
cs: Soubor:

en: Total:
cs: Celkem:

en: File hash results
cs: Výsledky hashe souboru

en: Select hash algorithm
cs: Vyberte algoritmus pro hash

en: Operation failed
cs: Operace selhala

en: Copy operation
cs: Kopírování

en: Move operation
cs: Přesunování

en: Delete operation
cs: Mazání

en: MkDir operation
cs: Vytváření adresáře

en: Rename operation
cs: Přejmenování

en: Pack operation
cs: Komprimování

en: Unpack operation
cs: Rozbalování

en: Encrypt operation
cs: Šifrování

en: Decrypt operation
cs: Dešifrování

en: Split operation
cs: Rozdělování

en: Merge operation
cs: Spojování

en: Hash operation
cs: Hašování

en: Connect operation
cs: Připojení

en: Current size: %s / %s
    Current time: %s / %s (%s)
    Total size: %s / %s
    Total time: %s / %s (%s)
cs: Současná velikost: %s / %s
    Současný čas: %s / %s (%s)
    Celková velikost: %s / %s
    Celkový čas: %s / %s (%s)

en: You must restart Atol for this change to take effect!
cs: Musíte restartovat Atol pro provedení změn!

en: Options
cs: Vlastnosti

en: Start at logon
cs: Spustit při přihlášení

en: Maximize on startup
cs: Maximalizovat při startu

en: Allow single instance only
cs: Povolit pouze jednu instanci

en: Remember/restore panel paths
cs: Zapamatovat/obnovit cesty v panelech

en: Startup
cs: Po startu

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Minimize to tray
cs: Minimalizovat do lišty

en: Show file extension in a separate column
cs: Ukázat příponu souboru v odděleném sloupci

en: Text color:
cs: Barva textu:

en: Background color:
cs: Barva pozadí:

en: Selected Text color:
cs: Vybraná barva textu:

en: Selected Background color:
cs: Barva vybraného pozadí:

en: Display
cs: Zobrazit

en: NC-like selection
cs: Výběr jako v NC

en: Refresh panels on window focus
cs: Obnovit panely při vybrání okna

en: Terminal
cs: Terminál

en: Operation
cs: Operace

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Skip
cs: _Přeskočit

en: S_kip all
cs: P_řeskočit vše

en: _Resume
cs: _Obnovit

en: Re_name
cs: Př_ejmenovat

en: Cancel
cs: Storno

en: Overwrite _all
cs: Přepsat _vše

en: Pack files
cs: Komprimovat soubory

en: Archive:
cs: Archiv

en: _Move to archive
cs: _Přesunout do archivu

en: Saving site list will overwrite previous data! Save anyway?
cs: Uložením seznamu sítí dojde k přepsání původních dat! Přesto uložit?

en: 6 - "USER after logon"
cs: 6 - "UŽIVATEL po přihlášení"

en: Site Manager
cs: Správce sítě

en: Site name:
cs: Jméno sítě:

en: Server/port:
cs: Server/port

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: User name:
cs: Jméno uživatele:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Remote dir:
cs: Vzdálený adresář:

en: Description:
cs: Popis:

en: Account:
cs: Účet:

en: Bypass proxy
cs: Obejdi proxy

en: Use passive mode
cs: Použij pasivní mód

en: Use encryption
cs: Použít šifrování

en: TLSv1 (recommended)
cs: TLSv1 (doporučeno)

en: encrypted data connections
cs: šifrovaná datová spojení

en: List options:
cs: Vypsat volby:

en: -l (force long format)
cs: -l (vynuť dlouhý formát)

en: -L (resolve links)
cs: -L (vyřeš odkazy)

en: -a (show hidden files)
cs: -a (ukaž skryté soubory)

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Site list
cs: Seznam sítí

en: Proxy type:
cs: Typ proxy:

en: Host/port:
cs: Hostitel/port:

en: Passive mode
cs: Pasivní mód

en: Close
cs: Zavřít

en: Connect
cs: Připojit

en: Remote site list password
cs: Heslo seznamu vzdálené stě

en: Failed to load site list!
cs: Nepovedlo se načíst seznam síťí

en: New site
cs: Nová síť

en: Site description is incomplete!
cs: Popis sítě není kompletní!

en: No site selected!
cs: Není vybrána žádná síť

en: _Edit
cs: _Editovat

en: Remove site
cs: Odebrat síť

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Move up
cs: Přesunout nahoru

en: Move down
cs: Přesunout dolů

en: File %s is read only! Delete?
cs: Soubor %s je pouze pro čtení! Smazat jej?

en: Directoy %s is not empty! Delete?
cs: Adresář %s není prázdný! Smazat jej?

en: Another Atol instance detected! Exiting!
cs: Atol je již jednou spuštěn! Ukončuji!

en:  on "
cs:  na "

en: Network
cs: Síť

en: Failed to set: %s
cs: Nepovedlo se nastavit: %s

en: Add current directory
cs: Přidat současný adresář

en: Configure
cs: Nastavit

en: Set entry title
cs: Nastavit titulek vstupu

en: Failed to add bookmark!
cs: Nepovedlo se přidat záložku!

en: Failed to set directory: %s!
cs: Nepovedlo se nastavit adresář: %s!

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Move
cs: Přesunout

en: Make Directory
cs: Vybrořit adresář

en: Open Terminal
cs: Otevřít terminál

en: Back
cs: Zpět

en: Forward
cs: Vpřed

en: Remote connection
cs: Vzdálené spojení

en: Close connection
cs: Uzavřít spojení

en: Transfer mode
cs: Přenosový mód

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Text mode
cs: Textový mód

en: Binary mode
cs: Binární mód

en: Help
cs: Nápověda

en: _File
cs: _Soubor

en: _Create File
cs: _Vytvořit soubor

en: _View
cs: _Prohlížet

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Move
cs: _Přesunout

en: _Make Directory
cs: _Vytvořit adresář

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Pack files
cs: _Zabalit soubory

en: _Unpack files
cs: _Rozbalit soubory

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Refresh
cs: _Obnovit

en: _Swap panels
cs: _Prohodit panely

en: _Equal panels
cs: _Srovnat panely

en: _Home dir
cs: _Domovský adresář

en: Tool Bar
cs: Nástrojová lišta

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

en: Trace View
cs: Prohlížení stopy

en: Status Bar
cs: Stavová lišta

en: Show hidden files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: _Filter
cs: _Filtr

en: _Selection
cs: _Výběr

en: _All
cs: _Vše

en: _None
cs: _Nic

en: _Invert
cs: _Obrátit

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Deselect
cs: _Rušení výběru

en: _Advanced
cs: _Pokročilé

en: _File Search
cs: _Hledání souboru

en: _Compare directories
cs: _Porovnat adresáře

en: _Open Terminal
cs: _Otevřít terminál

en: Calculate _Hash
cs: Vypočítat _hash

en: Encrypt/decrypt files
cs: Šifrovat/dešifrovat soubory

en: _Options
cs: _Vlastnosti

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: _O programu

en: About Atol
cs: O programu Atol

en: The two directories look identical!
cs: Oba vybrané adresáře vypadají identicky!

en: No selection!
cs: Žádný výběr!

en: No packer plugins available!
cs: Nejdou dostupné žádné kompresní zásuvné moduly!

en: No plugins available!
cs: Nejdou dostupné žádné zásuvné moduly!

en: Are you sure to unpack selected files?
cs: Opravdu chcete rozbalit vybrané soubory?

en: Supported only for local files!
cs: Podporováno jenom pro lokální soubory!

en: No files selected!
cs: Nebyly vybrány žádné soubory!

en: Cannot view files in virtual archive!
cs: Nemohu prohlížet soubory ve virtuálním archivu!

en: File %s already exists in system temp directory. Overwrite?
cs: Soubor %s již existuje v systémovém adresáři temp. Přepsat jej?

en: Failed to overwrite the file!
cs: Nepovedlo se přepsat soubor!

en: Failed to unpack the file!
cs: Nopovedlo se rozbalit soubor!

en: Can view only local files!
cs: Může prohlížet pouze lokální soubory!

en: Please select a file to view!
cs: Prosím vyberte soubor pro prohlížení!

en: You have reached maximum number of allowed remote connections!
    Close one of them and then try again!
cs: Bylo dosaženo maximálního počtu povolených vzdálených připojení!
    Zavřete jedno z nich a zkuste znovu!

en: Failed to find remote site: %s!
cs: Nepovedlo se najít vzdálenou síť: %s!

en: Can create only local files!
cs: Může vytvářet pouze lokální soubory!

en: Name
cs: Jméno

en: Ext
cs: Příp

en: Date
cs: Datum

en: Attr
cs: Atrib

en: Copy file(s)
cs: Kopírovat soubor(y)

en: Move file(s)
cs: Přesunout soubor(y)

en: Insert directory name
cs: Napište jméno adresáře

en: Invalid directory name!
cs: Špatné jméno adresáře

en: Link can not be dereferenced!
cs: Na odkaz nemůže být dále odkazováno

en: Current path is not accessible!
cs: Tato cesta není přístupná!

en: Failed to rename %s
cs: Nepovedlo se přejmenovat: %s

en: Search: %s
cs: Hledat: %s

en: %d/%d file(s) (%s/%s) selected
cs: %d/%d soubor(ů) (%s/%s) vybráno

en: (Free %s of %s)
cs: (volných %s z %s)

en:  Filter: %s
cs:  Filtr: %s

en: Select files
cs: Vybrat soubory

en: Deselect files
cs: Zrušit výběr souborů

en: Filter list
cs: Filtrovat seznam

en: Untitled
cs: Bez titulku

en: You cannot copy a file to itself!
cs: Nemůžete kopírovat soubor sám na sebe!

en: You cannot copy directory into its own subdirectory!
cs: Nemůžete kopírovat adresář do vlastního podadresáře!

en: Overwrite: %s
    %s byte,%s
    
    With file: %s
    %s byte,%s?
cs: Přepsat: %s
    %s bytů,%s
    
    Souborem: %s
    %s bytů,%s?

en: New file name
cs: Nové jméno souboru

en: File %s already exists!
cs: Soubor %s již existuje!

en: Failed to overwrite %s!
cs: Nepovedlo se přepsat: %s!

en: There is no free space on target drive
    to copy file %s.
    Aborting operation!
cs: Na cílovém disku není dostatek volného místa
    pro zkopírování souboru %s.
    Přerušuji operaci!

en: Failed to copy %s!
cs: Nepovedlo se zkopírovatt: %s

en: Invalid file header (not encrypted with Atol)!
cs: Chybné hlavička souboru 9nešifrováno Atolem0!

en: Invalid password!
cs: Špatné heslo!

en: File decryption aborted!
cs: Dešifrování přerušeno!

en: File %s already exists. Overwrite?
cs: Soubor %s již existuje. Přepsat jej?

en: Failed to open output file!
cs: Nepovedlo se otevřít výstupní soubor!

en: Failed to open input file!
cs: Nepovedlo se otevřít vstupní soubor!

en: File encryption aborted!
cs: Šifrování souboru přerušeno!

en: No Files to Merge....
cs: Žádné soubory pro spojení....

en: Please select Files....
cs: Prosím vyberte soubory....

en: File open error!
cs: Chyba při čtení souboru!

en: Error writing to File....
cs: Chyba při zápisu souboru....

en: Restore
cs: Obnovit

en: Quit
cs: Ukončit

en: Failed to find terminal program!
cs: Nepovedlo se nalézt terminálový program!

en: %u bytes
cs: %u bytů

en: %u sec
cs: %u sekund

en: %u hours
cs: %u hodin

en: %u days
cs: %u dní

en: Invalid proxy type!
cs: Nesprávný typ proxy:

en: Error writing list to file!
cs: Chyba při zápisu seznamu do souboru!

en: Please enter correct password.
cs: Prosím napište správné heslo

en: You cannot move a file to itself!
cs: Nemůžete přesunout soubor sám na sebe!

en: You cannot move directory into its own subdirectory!
cs: Nemůžete přesunout adresář do vlastního podadresáře!

en: File with that name already exists!
cs: Soubor s tímto jménem již existuje!

en: Failed to move %s!
cs: Nepovedlo se přesunout: %s!

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: View
cs: Prohlížet

en: Hex mode
cs: Hexa mód

en: Wrap text
cs: Zalamovat text

en: File Viewer
cs: Prohlížeč souborů

en: Failed to open file!
cs: Nepovedlo se otevřít soubor!

en: Open File
cs: Otevřít soubor
